Bідкритий урок викладача Пришляк Н.І.

Сьогодні,  22 травня 2023 року, згідно плану роботи циклової комісії "Теорія музики", за присутності заступника директора з навчально-виховної роботи Гірник М.Ю. та викладачів циклової комісії, в творчій атмосфері відбувся відкритий урок викладача Пришляк Н.І. зі студентами III курсу спеціалізацій "Народні інструменти", "Оркестрові струнні інструменти" та "Спів" з дисципліни "Гармонія" на тему: "Модуляція в тональності першого ступеня спорідненості".

У процесі формування професійнойного музиканта, роль музично-теоретичних дисциплін є однією з важливих компетенцій. Вивченню дисципліни гармонія відводиться значна роль. Якісні знання студента є обов'язковою потребою для формування їх майбутньої, успішної професійної долі. Звичайно, методика і практика завжди йдуть поруч, це чудове поєднання було продемонстровано на нинішньому відкритому уроці викладачем Наталією Іванівною Пришляк.

Важливі акценти, непрості завдання, які ставляться перед педагогом, були подані у доступній формі. Студенти з викладачем мали чудову співпрацю та на хорошому рівні демонстрували вирішення завдань.

Вітаємо Наталію Іванівну Пришляк з успішним проведенням відкритого уроку!

Бажаємо всім здоров'я та миру!

Голова циклової комісії "Теорія музики",

викладач-методист Наталія Стинич

Опубліковано:
10 Червня 2023