Слово директора

Дорогі друзі!

Ми завжди ставимо перед собою певну мету, мріємо про здійснення своїх задумів, хочемо отримати якісну певну освіту. Проблема вибору закладу освіти рано чи пізно встає перед тими, хто прагне до розвитку, до кращого життя, до самовдосконалення, до стабільного майбутнього.

Саме, обираючи  Ужгородський музичний фаховий коледжі імені Д.Є.Задора, Ви  обираєте гідне майбутнє! Адже переважна  більшість випускників музичного коледжу стала музикантами-педагогами, артистами та концертмейстерами оркестрів, солістами, композиторами, диригентами, успішно працює у провідних творчих колективах та  закладах освіти України та за її межами.    Багато випускників коледжу удостоєні високих почесних звань – народних та заслужених артистів, заслужених діячів мистецтв, працівників культури України, є лауреатами Міжнародних та Всеукраїнський конкурсів, нагороджені почесними грамотами та подяками, гідно збагачуючи і примножуючи славну історію музичного мистецтва  краю.   

Ми запрошуємо тих, хто бажає отримати якісну освіту,хто готовий для щоденної кропіткої праці заради опанування тонкощами обраної професії. І звичайно, це можливо завдяки  модернізації освітньої діяльності, застосуванню новітніх педагогічних та інформаційних технологій, залученню викладачів та студентів до активної навчально-дослідної роботи  Ми приділяємо належну увагу розширенню матеріальної та інформаційної бази коледжу, налагодженню нових зв'язків з освітніми та іншими закладами України та Європи.

Йдучи у вечірній час по вулиці Волошина та Духновича, Будинок Гізелли світиться  та зачаровує своїми звуками музики. Тут завжди чекають  тих, хто любить музику і  своє майбутнє пов’язує з нею!

 

З повагою,
директор Коледжу Світлана Стегней,
заслужений працівник культури України,
відмінник освіти України.