Щирі вітання

28-29 КВІТНЯ 2023 року відбувся Х Всеукраїнський дистанційний конкурс виконавців (ансамблів) на духових та ударних інструментах імені В’ячеслава Старченка, РДГУ, м. Рівне

Засновники конкурсу:

Міністерство освіти і науки України, Рівненський державний гуманітарний університет, Кафедра духових та ударних інструментів Інституту мистецтв.

Студент 3-го курсу спеціалізації «Оркестрові духові та ударні інструменти» Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора  став дипломантом «X-го Всеукраїнського  дистанційного  конкурсу виконавців (ансамблів) на духових та ударних інструментах ім. В'ячеслава Старченка в номінації "дерев'яні духові інструменти та ансамблі, саксофон" -середня категорія, (28-29 квітня 2023 р., м. Рівне), клас заслуженого артиста України, Ференца Томича, концертмейстер - Ірина Горячко.

Подяками від голови оргкомітету та директора конкурсу за підтримки Міністерства освіти і науки України, Рівненського державного гуманітарного університету, кафедри духових та ударних інструментів відзначено викладача Томича Ференца Ференцовича та концертмейстера Горячко Ірину Василівну  за участь у X-му Всеукраїнському дистанційному конкурсі виконавців (ансамблів) на духових та ударних інструментах імені В'ячеслава Старченка.

Опубліковано:
10 Червня 2023